• Pište reklamy do rubriky REKLAMY SEM, jinak je mažu a ignoruji, kromě mých SB!!!
  • Seznam skladeb z nového alba a také popis jednotlivých skladeb naleznete ZDE
  • KOMPLETNÍ ALBUM HILARY DUFF I SE VŠEMI SKLADBAMI NALEZNETE ZDE

Duben 2011

Čas na blog???

27. dubna 2011 v 15:39 | ♥AniseQ♥ |  Novinky o mém blogu


Ahojky, tak vás všechny opět zdravím!! Našla jsem opět čas na blog a to proto, že jsem dnes nebyla ve škole.. Dělají se příjimačky.. Já naštěstí teda ne, já jsme už přijata na všechny své školy, kde jsem se chtěla dostat, otázka ale je, že se nemůžu rozhodnout z těch tří škol, kde půjdu!! Rozhodně ale už vidím, jak to v prváku bude teda pěkný záhul.. Přidala jsem něco málo na blog, alespoň něco, ne?? Tak já zas pádím, zas někdy..

Botox?

27. dubna 2011 v 15:29 | ♥AniseQ♥ |  Novinky
Ano, píchání botoxu je čím dál populárnější a né jenom v cizině, ale i u nás v České Republice. Myslím, že to není žádná velká plastická operace, takže nemusíme za to lidi soudit. Již před pár lety se oběvila zpráva, že Hilary si nechala dát botox. Tady máme vysvětlení:
Plastický chirurg z Miami Dr. Michael Salzhauer říká: ''Dokonce už ve 22 letech nejsou kůže na čele vyhlazené, zvláště, když mžouráte proti slunci. S největší pravděpodobností si dala Hilary injekce botoxu do čela a mezi oči, pro tento hladký a lesklý vzhled.''
Plastický chirurg z Manhattanu Dr. David Shafe se vyjádřil takto: "Hilary má mírny a světlý botoxový vzhled, pro vyhlazení a jas kůže, nijak to neškodí zdraví! Není na tom nic špatného."
Dermatolog z New Yorku Dr. Judith Hellman: "Čelo Hilary Duff vypadá velmi hladké. Možná je dobře, že si nechala píchnout trochu botoxu. Taky jsem zvědav, jestli použila něco na vyplnění rtů, vypadá to tak."
Na druhou stranu někteří někteří odborníci tvrdí, že u některých mladých lidí, se nemusí vrásky projevovat už ve 22 letech a tedy lesklá a vyhlazená kůže může být odrazem mladého věku. Za vším nemusí být injekce!
Plastický chirurg a specialista z Beverly Hills Dr. Paul S. Nassif řekl: "Hilary Duff je stále ještě velmi mladá. Čelo se skutečně zdá těsnější, a vypadá to na botox, ale není to stoprocentní pravděpodobnost kvůli jejímu mladému věku."
Jiní zase tvrdí, že si Hilary nechala změnit nos, zuby a celkový tvar obličeje! Podle nich měla dříve kulatější obličej a zuby měly jiný tvar stejně jako nos. Jistá změna jde poznat, ale Hilary se k tomu nehodlá vyjadřovat!
V časopisech se dokonce píše, že si Hilary píchá botox již 5 let pravidelně, a díky tomu prejnemá absolutně žádnou mimiku. Přijde mi to jako blbost, ovšem jestli je to skutečně pravda, tak Hilary sama nejlíp ví, co její tělo potřebuje. Pořád přeci vypadá tak mladě, krásně a přirozeně.

Tatoos & Piercing

27. dubna 2011 v 15:15 | ♥AniseQ♥ |  Novinky

Název: Let it Be
Místo: pod pravým kotníkem
Kdy si ho nechala vytetovat: leden 2009
Co znamená: ''Nech to Být'' (píseň od Beatles)
Poznámka: "Mám šílený hektický život. Věci
kolem mě jsou naprosto bláznivé a já jsem z toho
občas i vystresovaná. Mělo by to mít význam, že
někdy je člověk moc malý oproti svým problémům, ale všechno
se dá vždycky vyřešit. Tak to je." -Vždycky jsem chtěla mít tetování, jednou k nám domů přišel pán a já i mí přátelé jsme si nechali něco malého udělat.

April 22nd 2011: Los Angeles Mission Easter For The Homeless

27. dubna 2011 v 14:44 | ♥AniseQ♥ |  Appearances
Hil společně se svou sestrou Haylie servírovali jídlo v dopoledních hodinách 22. dubna na Velikonoce v ulicích Los Angeles pro bezdomovce.. Moc jim to oběma slušelo..
To jsou věci..

2. dubna 2011 v 18:09 | ♥AniseQ♥ |  Novinky o mém blogu


Dneska se toho mnohé událo. Tak například jsem chtěla přidat novinky ohledně Hil, ale vyskytla se prý nějaká KRITICKÁ CHYBA!! Tak co to je?? Dál jsem se rozčílila na osobnosti.cz , kde mě jedna holka zpráskala jak pes, taťka dneska slaví narozky v nemocnici, musím se učit a vůbec se mi nechce a takhle bych mohla mluvit do půlnoci!! Ale což o to.. Josu i dobré zprávy, dneska jsem byla obchodním domě Avion, kde byly neuvěřitelně krásně hadříky, škoda, že jsem peníze nechala doma, noa jinak mi přišly dopisy z mých vybraných středních škol a psaly, že mě příjmou!! JŮCHŮ!!! Takže načas se na učení můžu vykašlat!! No já zas končím, mám chuť zahrát si nějakou dobrou hru!!