• Pište reklamy do rubriky REKLAMY SEM, jinak je mažu a ignoruji, kromě mých SB!!!
  • Seznam skladeb z nového alba a také popis jednotlivých skladeb naleznete ZDE
  • KOMPLETNÍ ALBUM HILARY DUFF I SE VŠEMI SKLADBAMI NALEZNETE ZDE

REVIEW: Track-By-Track Breathe In. Breathe Out

12. června 2015 v 13:49 | ♥AniseQ♥ |  Music

Takže je to oficiální! Dne 16. června 2015 bude na veřejnost propuštěno tak dlouho očekáváné album Hilary Duff!! A web MyPopWorld.com zveřejnil a zkráceně popsal veškeré skladby, které se na albu objeví..

Oficiální název alba je BREATHE IN. BREATHE OUT (v překladu Nadechnout, Vydechnout)

Skladby, které následují SPARKS (na albu se objeví narozdíl od Chasing The Sun či All about you) MY KIND a ONE IN A MILLION, také mají obě silnou indikaci zvuku. Obzvláště ONE IN A MILLION, které, jak Hilary řekla, je velkým favoritem celého alba. Má melancholickou atmosféru a velmi ,,dotykový zpěv'' v refrénu.

CONFETTI je v podstatě taková zasněná píseň. Verše jsou velmi diskrétní. Jamile začne chór, kapela začíná startovat.

BREATHE IN. BREATHE OUT zní jako velmi osobní hudba, má jemný a měkký rozsah, kde Hilary ukazuje to nejlepší ze svého hlasu a to spontánním způsobem. Píseň je velmi návyková.

LIES je jednou z nejdramatičtější písní z celého alba. Vypovídá o tom, že je Hilary navštvaná lží od svého exmanžela a je ze všeho unavená (že by opravdová skutečnost?). Má navykový refrén a autoři slibují, že tuto píseň nedostaneme z hlavy.

ARMS AROUND A MEMORY je opět dramatická píseň, ale spíše taková taneční balada. Píseň má velmi smutný zvrat. Je sice trochu taková ,,tmavší'' než zbytek alba, ale je zase velmi osobní. Autoři říkají, že píseň zní velmi zajímavě.

STAY IN LOVE u této písně je opět nemožné dostat ji z hlavy a údajně si všichni okamžitě zamilujeme. Refrén zpívá Hilary velmi rychle, ale její hlas je naprosto skvělý.

BRAVE HEART je asi nejblíže k lidem, na tomto albu. Zpívá o tom, že je opuštěná a člověk se může opřít jen o jedinou věc a to je právě srdce. Pravděpodobně je to píseň, která opět vypráví o samotné Hilary. Údajně jeden z vrcholů celého alba!

TATTOO je píseň, na které Hilary spolupracovala společně s Edem Sheeranem a je to přesně ta skladba, která byla zveřejněna asi před rokem. Myslím, že se nám všem ulevilo, že alespoň tato skladba je součástí alba, narozdíl od jiných psíní, jak jsem se zmiňovala na začátku. Píseň má velmi roztomilý rozsah a je vedena kytarami, kde Hilary zdůrazňuje nejlepší vlastnosti jejího hlasu. Údajně kombinace celého Eda a něco posledního z alba One Direction.

PICTURE THIS je pravděpodobně skladba, která nás zklame, jak uvádějí odborníci. Jedná se údajně o rutinu a hlas nezní v refrénu moc dobře. Zdá se, že má Hilary potíže s dosažením vysokých tónů a to není příjemné slyšet. Ale co by bylo album bez nedokonalostí? :D

NIGHT LIKE THIS je duet společný s Hil a s Kendall Schmidt Big Time Rush. Hlas zní skvělě dohromady. Skvělý způsob, jak ukončit celé album..

Závěrem lze říci, že po osmi letech pauzy je těžké něco očekávat, budeme určitě jen překvapeni. Určitě je skvělé, že je Hilary zpátky ,,na vodě a pluje mezi žraloky'' :D A my pak můžeme jen BREATHE IN AND BREATHE OUT při klikání písní již posté.. :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama