• Pište reklamy do rubriky REKLAMY SEM, jinak je mažu a ignoruji, kromě mých SB!!!
  • Seznam skladeb z nového alba a také popis jednotlivých skladeb naleznete ZDE
  • KOMPLETNÍ ALBUM HILARY DUFF I SE VŠEMI SKLADBAMI NALEZNETE ZDE

Červenec 2015

Je tohle možný??

10. července 2015 v 17:19 | ♥AniseQ♥ |  Novinky o mém blogu

Omlouvám se a sypu si popel na hlavu!

Už jsem tedy na blogu měla opět vzrůstající návštěvnost a já zas toto! Ale je spousta věcí, které musím přes prázdniny stihnout a na blog nemám čas a přiznám se, že kolikrát ani náladu. To si raději pustím nové písně naší Hil a čumím na videoklipy a poslouchám je dokola a dokola, ale přidávat články nové candids fotky? To asi ne..
Jsem trochu i smutná z toho, že komukoli napíšu, že chci nový layout, každý mi napíše za pár dní bude a čekám a čekám a to pořád nikde. Ten můj (již několikátý), který jsem si objednala, měl být na začátku července. Přiznávám, je teprve desátého, ale za chvíli to bude půlka a já stále vidím, že na tom mém se vůbec nepracuje! Na blogu jsem celý červen a chtěla jsem nový layout na rozjetí blogu a nic. Není to trochu deprimující až frustrující? Dáte si cíl, vysníte si sen a on se pak rozplyne? Má trpělivost asi došla a jsem zrovna ve fázi znechucení. Když nemám čas, tak proč nenapíšu jednou větou, nemám čas, nebo si ho objednej jinde, ne? Možná jsem přílišná puntičkářka, ale tohle mě fakt dokáže vytočit (slušně řečeno). A proto nemám náladu blogařit.
Nicméně.. Za týden odjíždím na dovolenou a tam budeme týden. Takže za 14 dní se vrátím a vše přidám - to slibuju! Potřebuju jen vědět, že na mě někdo netlačí a jestli do té doby nebude layout, tak si objednám jinde, ale na toho dotyčného si teda došlápnu!! :D
No nic, ať nevedu jen takové depresivní řečičky, tak oznamuji, že naše Hilary soutěží v Tenn Choice Award, tak držme palce, ať naše Hiluška vyhraje! Přidávám ještě jednu fotku z Twitteru, kterou Hilary zveřejnila, ale nic víc po mě nečekejte. Už tak jsem zhmožená! :D

Užívejte si prázdniny a nakonec jedno ponaučení: Když něco slíbíte a pak nesplníte v termínu, tak se aspoň omluvte! :)


Hilary In People Magazine, July, USA

1. července 2015 v 11:39 | ♥AniseQ♥ |  Novinky o mém blogu

Přiznávám, dlouho jsem tady nebyla.. Ale venku je hezky a já nechci sedět pořád u počítače a čekat, kdy se objeví nějaká novinka, abych byla první, kdo to zveřejní. A za další přece jen mám své povinnosti jako pomáhat doma, uklízet byt, když mám ty prázdniny a podobně. Zároveň jsem dala do pořádku všechny počítače, které jsme doma měli a najednou všechno šlape jako hodinky.

Nicméně všechny novinky jako rozhovory, fotky z Twitteru a candids fotky jsem přidala, takže vše je, jak má být.. Jinak stále čekám, až budu mít hotový design, který jsem měla slíbený na začátek července, tak jsem zvědavá.. Prozatím je prvního, tak uvidíme..

Opět se venku dělá hezky a do konce týdne má být pořád lépe a lépe (v neděli dokonce 36°C!!), tak se těším, až se budu zase péct na sluníčku.

Poslední novinku, kterou pro dnešek asi přidávám je fotka z časopopisu People Magazine, konkrétně červencové číslo v USA, kde si Hilary zasloužila malý rámeček s kratičkým článkem. Takže přečíst!

Prozatím tedy končím a jdu se opalovat.. A vy běžte taky, ať máte dostatek vitamínu D na zimu! :D


June 29 2015 - Hilary Was Leaving The Gym, LA

1. července 2015 v 11:29 | ♥AniseQ♥ |  Candids
A poslední paparazzi fotky pro tento den a to opět z 29. června, když Hilary opouštěla posilovnu s doprovodem svých přátel v Los Angeles. Slušelo jí to, jde vidět, že měla doboru náladu a že si dala pořádně do těla :D


June 29 2015 - Hilary In Beverly Hills

1. července 2015 v 11:19 | ♥AniseQ♥ |  Candids
Přidávám další candids fotky, tentokáte z 29. června 2015, když Hilary platila v parkovacím automatu v Beverly Hills a poté zamířila ke svému autu. A to vše po nakupování v GAPu s Lucou. Na fotkách jí to moc slušelo, mám ráda, když nosí takovou tmavou barvu.


Twitter Of Hilary #2

1. července 2015 v 11:09 | ♥AniseQ♥ |  Scans
Přidávám další dvě fotečky, které Hilary nahrála na svůj Twitter.


Komentář: Summery necklace vibes! You'll never believe this necklace I'm wearing is made out of paper! It was made by artisans in Uganda who are getting out of poverty thanks to their job at @31bits!


June 27 2015 - Hilary Was Photographed In West Hollywood

1. července 2015 v 10:39 | ♥AniseQ♥ |  Candids
Hilary byla vyfotografována odpoledne v sobotu 27. června 2015, když opouštěla restauraci v západním Hollywoodu. Hilary byla protentokrát sama a ukázala svou dobrou náladu a také hezkým přístupem k fotografům. Níže přikládám také video.. :)


MTV: "My Kind 'In List Of 15 Best Pop Music Of 2015!

1. července 2015 v 10:29 | ♥AniseQ♥ |  Novinky

MTV News dalo dohromady seznam 15ti nejlepších popových písní 2015 a skladba naší Hilary ,,MY KIND'' dosáhla krásného 15. místa! Umístila se za Rihannou, Mariah Carey a dalšími.

K popisu skladby bylo napsáno: ,,Hilary je vášnivá a chce, abychom to věděli. Přes veškeré hoře a příkoří, kterým si prošla, tak během dvou let vydala neuvěřitelně zábavné skladby, skoro jako by řekla: ,,Hej, zapomeňte na svět a pojďme teď všichni tančit!''''

A nyní přináším celý žebříček 15ti skadeb:

14- Misterwives - 'Our Own House'
13- Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - 'FourFive Seconds'
12- Carly Rae Jepsen - 'I Really Like You'
11- Little Mix - 'Black Magic'
10- Tori Kelly - 'Unbreakable Smile'
9- Cashmere Cat - 'Adore'
8- Taylor Swift - 'Bad Blood' remix, featuring Kendrick Lamar
7- Alessia Cara - 'Here'
6- Mariah Carey - 'Infinity'
5- Selena Gomez - 'Good For You'
4- Ciara - 'I Bet'
3- Fifth Harmony - 'Reflection'
2- Grimes - 'Realiti (Demo)'
1- Justin Bieber - 'Where Are U Now'

June 26 2015 - Hilary, Lauren And Luca Were Seen In LA

1. července 2015 v 10:19 | ♥AniseQ♥ |  Candids
Přináším po dlohé době paprazzi fotky, když Hilary byla spatřena dne 26. června 2015, když vcházela a poté vycházela z jistého obchodu v Los Angeles. Na fotkách je Hilary společně se svým synem Lucou, kterého nemůžeme vidět kvůli NoKidsPolicy, a se svou asistentkou Lauren. Na fotkách také můžeme vidět, že se všichni společně fotografovali. Moc to Hilary sluší, měla dobrou náladičku. :)


Hilary And Some News

1. července 2015 v 9:59 | ♥AniseQ♥ |  Novinky

Hilary Duff, 27 letá zpěvačka, prozradila, že je dychtivá a moc by si přála jet na relaxační výlet se skupinou přátel letos v létě a tak se dostat přes rozkol jejího ex-manželství s Mikem, s nímž má tříletého syna Lucu.

Na otázku o plánech na léto, zpěvačka řekla, že by chtěla jít na dovolenou, kde by se opálila a že až příliš potřebuje doovlenou. Také řekla, že umírá touhou jít do Řecka nebo Thajska se svými přáteli.

Noo, Řecko zase není od nás moc daleko! :D

Dále se Hilary vyjádřila, že je šťastná, že v USA byly povoleny sňatky homosexuálních párů. Řekla, že je to příjemné a vzrušující a pokrok v dějinách. Sama pak uvedla, že má spoustu homosexuálních přátel a cítí se mezi nimi skvěle. :)
BILLBOARD: Hilary Account Her Biggest Mistake Musical And Why Of Miley Cyrus Admire!

1. července 2015 v 9:59 | ♥AniseQ♥ |  Novinky

Poslední album Hilary Duff bylo ,,DIGNITY'', které vyšlo v roce 2007 a my jsme si museli na nové album počkat celých osm let!! Hilary se během těchto let zaměřila na svůj osobní život, kdy se provdala za Mikea Comriho v roce 2010, chvíli po té porodila svého zatím jednoho syna Lucu a v roce 2014 se rozvedla. Teď máme tedy naši Hilary zpátky a to jak v hudebním odvětví, kde Hilary vydává své nové album ,,BREATHE IN. BREATHE OUT.'' vydané RCA 16. června 2015, tak v herecké, kde účinkuje v novém seriálu ,,YOUNGER'', který se zda být úspěšný, protože se rozhodlo o pokračování.

A opět přináším rozhovor, který Hilary poskytla:

1. V rozhovoru, která skladba je její nejoblíbenější odpověděla, že ,,ONE IN A MILLION''.

2. Největší potíže v hudbě:

,,Najít znovu můj skutečný hlas. Pokud si nejste jistí, ztratíte ve všem důvěru.''

3. Pop hrdinka:

,,Britney Spears. Vyrůstala jsem na ni a byla jsem její velký fanoušek - jako každá dívka tehdy.''

4. Největší chyba:

,,Moje píseň ,,MATH''. Je to hrozná píseň z mého prvního alba. Byla jsem nucena ji nahrát. je to prostě příliš klišé.''

5. Nový nejvíce emotivní song:

,,TATOO, kterou napsal Ed Sheeran. Je to krásná píseň o ukončení vztahu a o tom, co po sobě zanechal.''

6. V současnosti nejoblíbenjší Disney hvězda:

,,Miley Cyrus. Blahopřeji ji za to, že se o ni lidé zajímají a co si o ni myslí.''